Market Programı Hemen Kullanmak 2020! Nasıl İndirilir?


Market programı marketlerin satışlarını, stoklarını, müşteri – firma işlemlerini, giderlerini, raporlamalarını ve personellerini yönetmelerine yardımcı olan market satış programıdır diyebiliriz. Tüm finansal işletmede olduğu gibi marketlerinde çok ihtiyaç duyduğu ve her işlemlerini kontrol altına alarak yönetmesini gerçekleştirmektir. İşte tam bu noktada market programı devreye girmektedir.

Bu ihtiyacı hisseden tüm market, market ve büfe sahipleri internette ilk olarak market programı indir arama terimini yazzmakta ve aramaktadır. Fakat karşılarına o kadar çok market programı bilgisi çıkmaktadır ki onlarda neyi indireceğinde kararsız kalmakta. Hal böyle olunca gereksiz bir çok market programı indirilmekte ve bilgisayara bazen virüs bulaşmakta. Ki bu hiç kimsenin istemediği birşeydir. Onlarca market programı arasında kaybolmak ihtiyacı giderecek market satış programını bulamamak.

Market programları tüm bu sistemin adıdır. Market barkod sistemi zaten 2 bölümden oluşur. İlki donanımdır. Donanım olarak barkod okuyucular, barkod yazıcılar, termal fiş yazıcılar, el terminalleri, barkod cihazları, dokunmatik ekran, notebook veya cep telefonları gibi. Yazılım kısmında ise market programı yer almaktadır. Bunlar kullanıcının taleplerini karşılamak zorundadır. Çünkü taleplerin karşılanmadığı yerde isteksizlik ve kullanışsızlık yatar. Firma isteksizse veya doymmuş ise müşterilerinin taleplerine cevap vermez. Fakat bu yanlıştır. Yada market programı kullanışsız ise market sahibi programı kullanmayı bir süre sonra bırakır. Sonrada internette barkodlu satis programi full ucretsiz araması yapar.

market programı

Şuanda Türkiye’de binlerce market, market ve büfe var. Acaba hiç büyük marketler nasıl bu kadar büyüdü diye düşündünüz mü? Sizin o büyük marketlerden eksiğiniz ne olabilir? Onların yapabildiği sizin yapamadığınız şey ne? İstek mi, azim mi, başarı gücü mü, kendine güven mi tabiki hayır. Bunların hepsi sizde de var değil mi. İşte eksik olan şey bunlar değil. Onların sizden farkı günlük gelirlerini, giderlerini, satışlarını, stoklarını, müşterilerini, firmalarını, alacak-vereceklerini ve kar-zarar çizgilerini sürekli takip etmeleri. Peki bunu nasıl yapıyorlar? Tabiki her biri birer market programı kullanarak sağlıyorlar. İşte düzenli bir sistemde tüm bunları takip etmeleri onların büyümelerine sebep oluyor. Yoksa günsonu ne yaptım kasadan kim ne aldı ne verdi diye düşünmek bilinmezlikte kaybolmaya sebep olur.

Market programı ekran görüntüsü nasıldır?

Şimdi aklınızdan geçenleri gerçekleştirmek, marketinizde bir düzen oturtmak ve takip etmek için market sistemi aramayı bırakın. Benim market ile tüm bu işlemlerinizi online olarak güvenle ve rahatlıkla yapın. Tüm verileriniz şifrelenerek yedeklensin. Bilgisayarınız bozulsa dahi sorun etmeyin tüm işlemleriniz sunucularımızda güvenle saklanıyor. Şimdi kayıt olup market sistemi BenimPOS’u deneyebilirsiniz. WhatsApp destek hattından ise BenimPOS ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.


12 Aralık 2018 / Etiketler: , ,

İletişim

Bizimle iletişime geçmek çok kolay

BenimPOS Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ.
Gazi Teknopark C Blok No.204
Gölbaşı / ANKARA, TR. 06830
WhatsApp: +90 (850) 302-4089
E-posta: bilgi@benimpos.com

Bize sosyal medya hesaplarımız, site canlı destek penceresi ve WhatsApp destek hattından her zaman ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda
Gizlilik Politikası
Kullanıcı Sözleşmesi

WhatsApp Destek Bize Yazın Blog Yazıları

veya bizi sosyal medyadan takip edin

© 2019 BenimPOS

Sohbete Başla
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by