Market programı demo

Eğer bir marketiniz var ise aradığınız en sık cümle market programı demo dir. Barkodlu satış programı arayan tüm market sahipleri bu cümleyi internette defalarca aratır fakat istediklerini bir türlü bulamazlar. Aslında ihtiyaçları olan şey satışlarını yapıp stoklarını takip edebilecekleri bir market programı dır.

Market programı arayan marketler bir türlü ihtiyaçlarına cevap veren market programları bulamamakta ve bu yüzden marketlerinin yönetiminde zorlanmakta. Günlük kar-zarar takibi, stok takibi, günlük-tarihsel-ürün bazlı raporlama, müşteri-firma takibi ve hızlı satış sistemi gibi özellikleri olan programa ihtiyaç duymaktadırlar. Dolayısıyla market programı demo araması yaparak bu ihtiyaçlarını giderecek market programları aramaktadırlar.

BenimPOS ise bir marketin ihtiyacı olan tüm market programı özelliklerini taşımakta ve sizi market programı demo aramasını daha fazla yapmaktan kurtarmaktadır. BenimPOS internetli ve internetsiz çalışan bir sistemdir. Bu sayede marketinizde olmasanız bile marketinizi görüntüleyebilir, takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Hızlı satış programı ihtiyacınızı da hızlı ve pratik satış sayfası ile karşılamaktadır.

Yukarıda satış sayfasına ait görüntüyü görmektesiniz. Bu sayfadan satışlarınızı hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınıza hiç bir market programı demoihtiyacı duymadan BenimPOS ile sadece internet tarayıcınızı kullanarak barkodlu ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz. Gün içerisinde en çok sattığınız ürünleri ekmek, tane yumurta gibi veya barkodunu okutmakta zorlandığını 5/10/19 LT su gibi ürünleri hızlı ürün ekle kısmına ekleyerek barkodlu ürün satış programı işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz market programı ihtiyacınız varsa BenimPOS'u deneyebilir dilerseniz yıllık veya ömür boyu lisans alabilirsiniz. WhatsApp destek hattımızdan veya e-posta adreslerimizden iletişime geçerek de bilgi alabilirsiniz. Barkodlu market satış programı ve market programı demo talepleriniz için BenimPOS denemeden geçmeyin.


Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.