Hakkımızda

BenimPOS, KOBİ'lerin mobil, web ve masaüstü platformlarda bulut olarak perakende satış ve stok takip ihtiyaçlarını karşılayan ve yaptıkları satışlar doğrultusunda akıllı satış önerileri ile satışlarını arttırmayı hedefleyen internet tabanlı otomasyon yazılım projesidir. BenimPOS ile işletmeler ürün, stok, cari, firma, personel, gelir / gider gibi iş sürecindeki tüm hareketleri takip eder. Stoklarında olmayan bir ürünü satış sayfasında okuttuğunda ürün otomatik olarak hesabına eklenir. Müşterilerinin tüm açık hesap, alacak ve ödeme işlemlerini görüntüleyerek müşteri hesabına işlem girebilir. Firmalara olan fatura, ödeme, borç işlemlerini görebilir. Fatura ve makbuzlarını sisteme yükleyebilir. Böylece ihtiyacı olduğu faturaya veya makbuza her zaman erişebilir. Personellerinin yaptığı tüm satış ve işlem hareketlerini görüntüleyerek personelin elde ettiği kazancı takip edebilir ve kasa raporuyla kasada eksik olup olmadığını görebilir. Akıllı telefonu ile cihaz kısıtlaması olmadan tüm akıllı telefonlardan stok sayımı yaparak el terminaline ihtiyaç duymadan kısa bir sürede stoklarını sayabilir.

Mobil uygulama ile entegre sistem ile el terminali gibi maliyeti yüksek cihazlara gerek duymadan akıllı telefonunun kamerası ile satış ve stok kartı oluşturma işlemlerini yapabilir. Böylece işletme maliyetlerini minimuma indirebilir. Esnek raporlama seçenekleri ile tüm mali hareketlerini raporlar ve ciro, kazanç ve kâr gibi finansal hesaplarını görüntüler. Çeşitli veri madenciliği yöntemleri ile akıllı öneriler alırlar ve bu öneriler doğrultusunda satışlarını arttırabilirler. Yapılan satışlardan elde edilen veriler makine öğrenmesi sürecinin ardından özellik çıkarımı ile maksimum kazancın ve satışın gerçekleşeceği öneriler sunulur. 2 ürünün birlikte satılması, haftanın belirli günlerinde bir ürünün fazla satılması, gün içerisinde belirli saatlerde belirli ürün / ürün grubunun fazla satılması gibi akıllı öneriler ile bu ürünler üzerinden kampanya veya promosyon uygulayarak satışlarını arttırabilir.

Şubeli yapısıyla birden fazla şubesi olan işletmelerde kullanabilir. Böylece işletme sahibi şubesine gitmeden şubelerindeki tüm hareketleri görüntüleyerek işlem gerçekleştirebilir. Bulut tabanlı bir teknoloji olmasıyla KOBİ’ler her zaman ve her yerde tüm verilerine erişebilir ve işletmelerinde gerçekleşen tüm aksiyonları takip edebilir. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir kurulum gerekmediği için temel düzeyde teknoloji okur yazarı herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

İletişim

Bizimle iletişime geçmek çok kolay

BenimPOS Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ.
Gazi Teknopark C Blok No.204
Gölbaşı / ANKARA, TR. 06830
WhatsApp: +90 (850) 302-4089
E-posta: bilgi@benimpos.com

Bize sosyal medya hesaplarımız, site canlı destek penceresi ve WhatsApp destek hattından her zaman ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda
Gizlilik Politikası
Kullanıcı Sözleşmesi

WhatsApp Destek Bize Yazın Blog Yazıları

veya bizi sosyal medyadan takip edin

© 2019 BenimPOS